Wolne Forum Supremacy1914

Wolne Forum Supremacy1914


#1 2014-03-30 16:45:25

pavloslepaul

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 14
Punktów :   

Śląskość

To mój pierwszy wątek więc:

Zostałem zbanowany jeszcze w styczniu i teraz doszedłem do wniosku, że nie był to ban słuszny. Oczywiście powinienem się odwołać, ale widzę i tak mocny upadek supremacy, więc odpuszczam. Sęk w tym iż zostałem zbanowany za posługiwanie się dialektem Śląskim. Wydaje się na pierwszy rzut oka, że używanie mowy lekko niemieckiej dla ślepych prawicowców ma sens. Jednak! to tylko złudne przypuszczenie. Jeśli przeanalizuje się to dokładniej to zobaczyć można, że istnieje zależność pomniejsze dialekty(gwary)-dialekt regionalny- etnolekt- Język Polski. Jednak dla moderatora to bez znaczenia i i wyrzucił ostatnie ogniwo dla tejże rzeczy, aby móc mnie zbanować w grudniu i później ostatecznie na perm. Co ciekawe oczywiście wielu graczy tego grudniowego dnia używało ze mną tego "języka", ale tylko ja dostałem ich kare. Napisałbym więcej ale dla dyktatorów moderacji nie mam nic więcej wstanie powiedzieć z tej wściekłości będącej w środku mnie.

Offline

 

#2 2014-03-30 21:56:49

grzeniaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Śląskość

pavlo posługiwanie się dialektem, gwarą oraz slangiem może być źle zrozumiane;
szanuję Ślązaków i jak jestem na Janowie w Katowicach i koś mi mówi ty ,, ciulu,, ale razem pijemy wiem że jest to żart a jak mi to powie w innym mieście to może dostać w dziobek, nie każdy kuma o co kaman

Ostatnio edytowany przez grzeniaa (2014-03-30 21:57:12)

Offline

 

#3 2014-03-30 23:20:14

James Braddock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 89
Punktów :   

Re: Śląskość

realia życia supremacy

Offline

 

#4 2014-03-31 18:32:28

 Defous

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Śląskość

Nie rozumiem w jaki sposób możesz krytykować i podważać słuszność kary nałożonej przez członka administracji bez uprzedniego odwołania się od niej zgodnie z procedurą u tego członka lub w następnej kolejności u Main Administratora. Panowie, istnieją odpowiednie instrumenty, dzięki którym można dowieść swoich racji bez tworzenia wokół siebie niepotrzebnego szumu i agresji wytoczonej w stosunku do innych osób. Naprawdę zalecam najpierw podjąć działania racjonalne a dopiero później w ich efekcie podejmować inne działania, nigdy odwrotne


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mam zamiar być najskromniejszym człowiekiem w Anglii. W skromności nikt nie dorówna Herkulesowi Poirot."

Offline

 

#5 2014-04-01 00:00:15

James Braddock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 89
Punktów :   

Re: Śląskość

"...odwołaj się do nas a i tak olejemy Twoją sprawę"-motto TeamPL hihihihi

Offline

 

#6 2014-04-01 08:34:28

grzeniaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Śląskość

Niestety James nie masz racji, dostałem bana na globalu za ,, lebiega,, w moim środowisku nie jest to obraźliwe ale na globalu okazało się że tak, dostałem 24h, po wytłumaczeniu o co chodzi ban zmalał do 1h, Nie pakujmy wszystkich do jednego wora, nie wszyscy to Desek. Kaczy i jeszcze wielu innych nadgorliwców, 
Faktem jest że dawniej załatwienie ważnej sprawy graniczyło z cudem, dziś wygląda to zgoła inaczej i niech mi nikt nie zarzuca obronę Temu. niech mi ktoś powie ile ostatnio dano banów za ,, podważanie zdania administracji,, kiedyś wystarczyło powiedzieć np: Desek nie wiesz co mówisz itp,, i już był banik..........

Aczkolwiek rozumiem graczy zbanowanych

Offline

 

#7 2014-04-01 15:32:28

James Braddock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 89
Punktów :   

Re: Śląskość

to wszystko zależy o jakiego gracza/osobę się rozchodzi ,

Offline

 

#8 2014-04-01 16:09:18

 Defous

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Śląskość

Problem nie leży w tym, że odwołania od banów nie są rozpatrywane, ale w tym, że odwołania są bardzo rzadko zgłaszane a jak już są to są źle skonstruowane (Np. ZNIEŚ MI TEGO BANA! NIC NIE ZROBIŁEM). Na 70-80 banów jakie nałożyłem w ciągu ostatnich 12 miesięcy dostałem jedynie 7-8 odwołań z czego może 2-3 były dobrze skonstruowane.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mam zamiar być najskromniejszym człowiekiem w Anglii. W skromności nikt nie dorówna Herkulesowi Poirot."

Offline

 

#9 2014-04-01 16:57:24

pavloslepaul

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: Śląskość

Ja nawet już nie wiem kto mnie zbanował, więc już straciłem 95% szans na unbana po 10 minutach.

Offline

 

#10 2014-04-02 12:53:16

topikad

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 46
Punktów :   

Re: Śląskość

pavloslepaul napisał:

Ja nawet już nie wiem kto mnie zbanował, więc już straciłem 95% szans na unbana po 10 minutach.

Koniec języka za przewodnika. Cóż stoi na przeszkodzie zadać takie pytanie czy to do supportu czy na PW do kogoś z Teamu? Ale oczywiście najlepiej narzekać.

Offline

 

#11 2014-04-02 18:15:54

pavloslepaul

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: Śląskość

no przecież jestem flegmatykiem z domieszką melancholika.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.drakenmag.pun.pl www.chowanego-cs.pun.pl www.h2o.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.arka77.pun.pl